Postanowienia Noworoczne #mondaymotivation

 
Nowy Rok, nowa ja – większość Noworocznych postanowień związana jest ze zdrowiem – zmianą diety, stylu życia, nawyków etc. Jednak około 80 procent postanowień Noworocznych kończy się całkowitą klapą już na samym początku roku.
?Dlatego w tym roku stwórz sobie najpierw jeden cel:
1. Ustal z sobą, że każdy poniedziałek to Twój dzień aktualizacji/tworzenia/renegocjacji swoich postanowień na cały rok/najbliższy miesiąc/tydzień.
Zacznij od dzisiaj w końcu to pierwszy poniedziałek w roku.
?Ustal sobie swoje cele na ten rok: co chciałabyś zmień w ciągu tego roku pod względem diety, aktywności, stylu życia – pisz wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Następnie na nowej kartce napisz sobie to co jest dla Ciebie najważniejsze.
?W każdy poniedziałek przejrzyj swoją listę i sprawdź jak Ci idzie jej realizacja, może trzeba coś poprawić, zmienić a może po prostu potrzebujesz wsparcia i przypomnienia jak bardzo jest to dla Ciebie ważne.
?Ja również przyłącze się do kampanii wspierających poniedziałków i będę co tydzień Was wspierać w Waszych postanowieniach i motywować do działania. By w razie spadku formy pomóc wrócić Wam na właściwe tory.
?Jeżeli potrzebujesz systemu wsparcia napisz swoje cele w komentarzu albo prywatnej wiadomości do mnie i co tydzień będziemy się wspólnie „rozliczać” z ich realizacji.
Czasami wystarczy głośno powiedzieć/napisać o swoich celach i zaczyna dziać się magia….
#MondayMotivation co tydzień będę Was wspierać w realizacji postanowień na FB @ToPlanBee  ?
Dobrego poniedziałku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *