Trener Zdrowego Stylu Życia – po co, kiedy i dlaczego ja?

Aby malować, musisz zamknąć oczy i zacząć śpiewać”

— Pablo Picasso

Jeżeli Twój uśmiech zgasł z Twojej twarzy. Jeżeli czujesz się zmęczona/y intelektualnie, emocjonalnie i fizycznie. Trudno skupić Ci się na codziennych zadaniach, a Twoja najczęstsza odpowiedz to:
„Nie wiem” –  to jest właśnie moment w którym musisz się zatrzymać i zastanowić się: „Co mogę zrobić dla siebie?”

Wiem, jak trudno jest zadbać o siebie. Wiem, jak trudno jest znaleźć równowagę i nauczyć się odreagowywać stres we własnym życiu. Wiem, jak trudno jest dobrze zjeść, gdy ma się na to tylko 10 minut. Znam to z autopsji.

Pomyśl, czy nie byłoby miło, gdyby ktoś pomógł Ci w wyszukaniu zdrowych rozwiązań, które będą działać na Twoją korzyść?  Kogoś, kto pomoże przebić się przez góry informacji na temat zdrowia i dobrego samopoczucia. Kogoś kto pomoże odkryć  Twoje mocne strony, określić cele a przede wszystkim uzmysłowi Ci czego tak naprawdę potrzebujesz w tym momencie?
Kogoś, kto zrozumie Twoją indywidualną sytuację i pochyli się nad nią. Ktoś, kto pokaże Tobie drogę, która sprawi, że zaczniesz uśmiechać się na nowo. Ktoś taki to Trener Zdrowego Stylu Życia – czyli Ja

Trenerką, która bazując na własnym doświadczeniu i zdobytej wiedzy z pasją pomaga tym, którzy zmagają się z wyczerpaniem i przytłoczeniem codziennymi sprawni. Mogę pomóc Ci łatwo zwiększyć swój poziom energii oraz podnieść odporność fizyczną jak i psychiczną, abyś była/był cieszyć się pełnią życia z rodziną i przyjaciółmi oraz rozwijać się zawodowo.

Gdzie jest problem?

Nigdy wcześniej w historii nie mieliśmy w zasięgu ręki tylu informacji na temat zdrowego stylu życia. Nie mieliśmy tylu instytucji i doradców wspierających nasze zdrowie. Dlaczego wciąż tak trudno jest zachować zdrowie? Dlaczego obserwujemy wzrost zachorowań na choroby przewlekłe, immunologiczne, metaboliczne czy ostatnio wirusowe?

Wiedza sama w sobie nie wprowadza zmian. Natomiast  zdrowe nawyki i praca nad sobą, tak. Dlatego: Zmień nawyki i zmień swoje życie.

Ja doskonale to rozumiem i osobiście doświadczam. Wiem, jak być zdrową, ale również wiem, czym są trudności związane z wyrobieniem dobrych nawyków, odnalezieniem w sobie motywacji i utrzymania dyscypliny w codziennym życiu.

Kim jestem?

Jako Trener Zdrowego Stylu Życia, ciągle się uczę i zdobywam wiedzę by jak najskuteczniej przeprowadzić swoich klientów przez proces Zmiany Nawyków, by mogli osiągnąć trwałe rezultaty. Jednocześnie, będąc również uczniem, jestem absolutnie przekonana, że tylko w sposób przystępny, prosty, z dozą humoru i garścią cierpliwości można przeprowadzić skuteczne zmiany krok po kroku.

Razem ze mną będziesz analizować swój sposób odżywiania, poszukiwać odpowiednich ćwiczeń na poprawę kondycji i radzenia sobie ze stresem.  Wspólnie będziemy śledzić rezultaty we wszystkich dziedzinach Twojego życia.
Każda sesja projektowana jest  indywidualnie do potrzeb klienta z wykorzystaniem technik i ćwiczeń, które są sprawdzone ponieważ przyniosły rezultaty u innych osób.

To co mnie wyróżnia to nieszablonowe myślenie, kreatywność oraz intuicyjne podejście do drugiego człowieka i jego wyjątkowości.

Pomyśl: Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – Konfucjusz

Chcę być wsparciem, towarzyszem i opiekunem podczas Twojej podróży po nowe zdrowe JA. Wspólnie osiągniemy Twój indywidualny sukces.

Zależy mi na odblokowaniu Twojego potencjału do zrównoważonego, zdrowego i radosnego życia.  To co najważniejsze już masz: Masz wszystkie odpowiedzi ja tylko pomogę Ci je odkryć.

Kwalifikacje:

Health and Nutrition Life Coach Certification -Transformation Academy Clearwater, Floryda

Life Coach Certification -Transformation Academy Clearwater, Floryda

Dietetyk i Psychodietetyk – Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

Instruktor Aqua Fitness – Aqua Dream School

Kursy i Szkolenia:

Sztuka dobrego życia – jak być sobą w domu i w pracy – warsztat psychologiczny dr. Ewy Woydyłło

Toksyczne oddziaływanie pierwiastków na organizm – wpływ na metabolizm człowieka Dr Anna Romaniuk

Dieta dzieci szkolenie rozszerzone – dietetyk kliniczny, zielarz, fitoterapeuta Iwona Wierzbicka Ajwen

Dobre produkty w diecie aktywnego dziecka – dietetyk kliniczny, zielarz, fitoterapeuta Iwona Wierzbicka Ajwen

Jelita, candida, drażliwe, nieszczelne – dietetyk kliniczny, zielarz, fitoterapeuta Iwona Wierzbicka Ajwen

Psychodietetyka w praktyce – metody pracy z pacjentem o nieprawidłowej masie ciała – dr n. med. Agata Juruć.

Mindfulness – trening Uważności w pracy z dziećmi – Eryk Ołtarzewski we współpracy z z Psychologia w praktyce i Głos psychologiczny

Mindfulness – techniki motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i w pracy – Europejski Instytut Psychologii i Psychoterapii

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *